61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

ALIANT Wiesław Gruszecki


Wiesław Gruszecki
ul. Czajkowskiego 12
92-701 Łódź

Dane kontaktowe
tel. 530-733-377, 42 672-28-25
fax. 42 672-28-25
firma@aliant.lodz.pl
www.aliant.lodz.pl


OPIS FIRMY

Firma Aliant oferuje usługi przeprowadzkowe nie tylko w Łodzi, ale również na terenie Polski i Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w organizacji przeprowadzek dla firm i osób prywatnych. W zależności od zlecenia możemy również podjąć się innych usług transportowych. Szczycimy się współpracą z licznymi przedsiębiorstwami i organizacjami. Zaopatrzeni jesteśmy w odpowiedni sprzęt a przede wszystkim naszą siłą są wyszkoleni ludzie z doświadczeniem. Kadra pracownicza firmy Aliant wykona każde, nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcie, wykazując przy tym maksymalną dbałość o powierzone mienie. Wierzymy, że państwa satysfakcja jest gwarantem naszej pozycji na rynku. Naszą dewizą jest świadczenie usług na wysokim poziomie za rozsądną cenę.
Powierzone zadania wykonujemy solidnie i starannie, oferując jednocześnie rozsądne ceny, aby chcieli Państwo polecać nasze usługi. WIERZYMY, że Państwa satysfakcja jest gwarantem naszej pozycji na rynku a także naszą najlepszą reklamą. Na życzenie klienta istnieje możliwość zorganizowania wcześniejszego spotkania połączonego z bezpłatną i niezobowiązującą wyceną ewentualnej usługi. Firma ALIANT posiada zezwolenia niezbędne do wykonywania usług związanych ze zbieraniem oraz transportem odpadów komunalnych a także ma podpisaną umowę z wysypiskiem śmieci. Troska o środowisko naturalne nie jest nam obca dlatego współpracujemy z doświadczonymi firmami recyklingowymi. Wystawiamy faktury VAT.

OFERTA FIRMY

Naszymi klientami są przede wszystkim firmy, ale bardzo cenimy sobie i dużo satysfakcji sprawia nam serwis świadczony dla osób prywatnych. Nasza kadra pracownicza wykona każde, nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcie, wykazując przy tym maksymalną dbałość o powierzone mienie.
Nasz firma, ALIANT, oferuje Państwu kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie Łodzi, ale także na obszarze całej Polski i wszystkich krajów Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w organizacji przeprowadzek zarówno firm jak i osób prywatnych. Wykonujemy również wszelkie inne usługi transportowe. Wywozimy: stare meble, zbędne graty, sprzęt AGD, RTV, niepotrzebne wyposażenie. Zajmujemy się likwidacją mieszkań, opróżnianiem biur, lokali.

SPULCHNIANIE ZIEMI GLEBOGRYZARKĄ, KOSZENIE - Usługi Ogrodnicze Łódź Szanowni Państwo Czy macie już dosyć żmudnego spulchniania, wyrównywania, mieszania nawozów, czy odchwaszczania, a przygotowanie gleby pod uprawę, trawnik wydaje się przerażająco pracochłonne? JEŚLI TAK TO MAMY DLA WAS NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE! – PROSZĘ SKONTAKTOWAC SIĘ Z NAMI. Przyjedziemy z profesjonalną glebogryzarką SPALINOWĄ firmy HONDA.


PRZEPROWADZAMY

♦ firmy, instytucje, osoby prywatne

USŁUGI

♦ transport mebli

♦ transport pianin i fortepianów

♦ transport dzieł sztuki

♦ transport sejfów i kas pancernych

♦ sprzęt RTV i AGD

♦ transportujemy wszelkie przedmioty o dużej masie i nietypowych gabarytach

♦ przewozimy ubrania na wieszakach

DOSTARCZAMY:

♦ kartony, folie i taśmy
POMAGAMY PRZY:

♦ pakowaniu i rozpakowywaniu

♦ demontażu i montażu mebli

♦ zabezpieczaniu ładunku podczas transportu

♦ przenoszeniu rzeczy wewnątrz budynku

♦ załadunku i rozładunku

MAGAZYNUJEMY:

♦ powierzone okresowo mienie (np. podczas remontu)

TEREN DZIAŁANIA:

♦ Łódź –> Polska –> Europa

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • przeprowadzki łódź
  • przeprowadzki firm łódź
  • przeprowadzki biur łódź
  • przeprowadzki krajowe łódź
  • przeprowadzki zagraniczne łódź
  • transport łódź
  • usługi ogrodnicze łódź


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.