61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Akademia Małego Człowieka Paulina Długosz


Paulina Długosz
Bajana 35
01-904 Warszawa

Dane kontaktowe
tel. 501 703 953
dlugoszpaulina@o2.pl
www.malyczlowiek.pl


OPIS FIRMY

Akademia małego człowieka to przedszkola niepubliczne o profilu ekologiczno-językowym. Nasze placówki mieszczą się w nowych budynkach o wysokim standardzie. Położone z dala od ruchliwych ulic, posiadają własne ogrody wyposażona w atestowane zabawki. Sale są przestronne widne i kolorowe. Działamy pod patronem firm: Eden, Zielony Zakątek, Eko-Leko, Pearson Longman Education. Promujemy: ruch, zdrowe żywienie, naukę angielskiego poprzez zabawę od najmłodszych lat.

Nasze motto "Dziecko to Mały Człowiek", dlatego tak ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego dziecka oraz stworzenie domowej atmosfery zapewniającej poczucie bezpieczeństwa. W tym celu zatrudniamy najlepszych specjalistów: przedszkolanki, anglistów, muzyków, kadrę sportową, plastyków, logopedów, psychologów, medyków.

Realizujemy podstawę programową MEN rozszerzoną o autorski program dydaktyczny Mały Człowiek połączony z codzienną nauką języka angielskiego Metodą Hello Polly English & Play Zapraszamy w odwiedziny i na zajęcia adaptacyjne!

OFERTA FIRMY

OFERUJEMY
- opiekę przedszkolną
- zajęcia adaptacyjne
- naukę języków obcych
- usługi logopedyczne
- gabinet psychologa
- warsztaty, wyjazdy
- przyjmujemy dzieci cały rok w miarę
posiadania wolnych miejsc

Na zajęcia przedszkolne realizowane codziennie w godzinach 7.00 - 18.00 w Akademii Małego Człowieka przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Dzieci podzielone są na małe grupy: maluchy, średniaki, starszaki.
Każdą grup młodszych opiekuje się wychowawca i jego pomocnik, zaś najstarszą wychowawca.
Dodatkową opiekę zapewniamy podczas posiłków i wyjść.
Umożliwiamy chętnym rodzicom lub opiekunom przebywanie w Akademii przez pierwsze dni pobytu dziecka, w celu złagodzenia stresu związanego z okresem adaptacyjnym.

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • przedszkole Warszawa
  • niepubliczne przedszkole Warszawa
  • językowe przedszkole Warszawa
  • opieka nad dziećmi Warszawa
  • lekcje języka obcego Warszawa


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.