61 6 560 003
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 Głos)

Dekoracje Ślubne i Okolicznościowe Beata Sztachańska


Beata Sztachańska
Nowogrodzka 250
18-400 Łomża

Dane kontaktowe
tel. 86 216 26 44, 510 403 613
http://sztachanska.pl


OPIS FIRMY

Pragniemy zaprezentować Państwu naszą ofertę i usługi. Kwiatami zajmujemy się od wielu lat, to nasza rodzinna pasja. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować pełen wachlarz kwiatów, wiązanek i innych kompozycji kwiatowych. Specjalizujemy się w dekoracjach weselnych, przystrojach kościołów, sal i samochodów. Staramy przygotowywać oprawę tego ważnego wydarzenia tak, aby ceremonia ślubu i wszystko co po niej następuje było niezapomnianym przeżyciem.

Stale staramy się podnosić nasz poziom umiejętności i wiedzy na temat obecnych standardów i stylów kwiatowych. Uczestniczymy w różnego typu szkoleniach, dzięki którym możemy przekazać Państwu najlepsze usługi. To co wyróżnia nas z pośród innych to najwyższa jakość, niepowtarzalne pomysły i ceny, których nie znajdziecie Państwo nigdzie.

Klientowi który zawita w naszych progach jesteśmy w stanie zaoferować wszystko, od pojedynczej róży, czy tulipana aż po olbrzymie i niepowtarzalne bukiety. Przygotowujemy również wieńce na inne okazje niż śluby. Zapraszamy...

OFERTA FIRMY

Nasza oferta

- dekoracje kościołów
- kosze wiązanki
- przystrajanie samochodów
- dekoracje sal
- pozostała oferta kwiatowa

GALERIA


SŁOWA KLUCZOWE

  • dekoracje kościołów Łomża
  • kosze Łomża
  • wiązanki Łomża
  • przystrajanie samochodów Łomża
  • dekoracje sal Łomża
  • oferta kwiatowa Łomża dekoracje ślubne Łomża


MAPA DOJAZDOWA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.